Mersin Adliyesi Dahili Telefonlar

Mersin Adliyesi’nde mahkeme ve birimlerin dahili telefon numaralarını Adalet Bakanlığı’nın Mersin Adliyesi sayfasında yayımlanan listeden derledik. Listede yalnız birim ve numara bulunur; personel adları yazılmamıştır. Adliye santral numarası 0324 232 18 45’tir; adres ve ek bina bilgisi için Mersin Adliyesi adresi ve telefon numarası sayfamıza bakabilirsiniz.

Numaralar zaman zaman değişebilir. Dosyanızla ilgili işlem yapmadan önce güncel numarayı Adalet Bakanlığı’nın adliye sayfasından ya da UYAP üzerinden teyit etmenizi öneririz.

Mersin Ağır Ceza Mahkemeleri Dahili Telefonları

MahkemeYazı İşleri MüdürüKalem
1. Ağır Ceza Mahkemesi22152200
2. Ağır Ceza Mahkemesi22582255 – 2256
3. Ağır Ceza Mahkemesi23432344
4. Ağır Ceza Mahkemesi22352234
5. Ağır Ceza Mahkemesi23302328
6. Ağır Ceza Mahkemesi23322331 – 2327
7. Ağır Ceza Mahkemesi23582357
8. Ağır Ceza Mahkemesi23692366 – 2363
9. Ağır Ceza Mahkemesi26612660 – 2663
10. Ağır Ceza Mahkemesi28642856 – 2861

Mersin Asliye Ceza Mahkemeleri Dahili Telefonları

MahkemeYazı İşleri MüdürüKalem
1. Asliye Ceza Mahkemesi24812483
2. Asliye Ceza Mahkemesi24702474
3. Asliye Ceza Mahkemesi24852487
4. Asliye Ceza Mahkemesi24252428
5. Asliye Ceza Mahkemesi24472448
6. Asliye Ceza Mahkemesi21562159
7. Asliye Ceza Mahkemesi21652164
8. Asliye Ceza Mahkemesi21712175
9. Asliye Ceza Mahkemesi21882187
10. Asliye Ceza Mahkemesi21802182
11. Asliye Ceza Mahkemesi22542269
12. Asliye Ceza Mahkemesi22232221
13. Asliye Ceza Mahkemesi22402237
14. Asliye Ceza Mahkemesi24032402
15. Asliye Ceza Mahkemesi24172413
16. Asliye Ceza Mahkemesi24122416
17. Asliye Ceza Mahkemesi23132314
18. Asliye Ceza Mahkemesi21162117
19. Asliye Ceza Mahkemesi21272129
20. Asliye Ceza Mahkemesi21472150
21. Asliye Ceza Mahkemesi27102722
22. Asliye Ceza Mahkemesi24942496
23. Asliye Ceza Mahkemesi24402450
24. Asliye Ceza Mahkemesi24652466-68
25. Asliye Ceza Mahkemesi26262628
26. Asliye Ceza Mahkemesi26582659
27. Asliye Ceza Mahkemesi26662667
28. Asliye Ceza Mahkemesi26302631
29. Asliye Ceza Mahkemesi21142110

Mersin Çocuk Mahkemeleri ve Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi Dahili Telefonları

MahkemeYazı İşleri MüdürüKalem
Çocuk Ağır Ceza Mahkemesi28312833
1. Çocuk Mahkemesi24562463
2. Çocuk Mahkemesi25462561

Mersin Asliye Ticaret Mahkemeleri Dahili Telefonları

MahkemeYazı İşleri MüdürüKalem
1. Asliye Ticaret Mahkemesi28032804 – 2872
2. Asliye Ticaret Mahkemesi28692827 – 1902
3. Asliye Ticaret Mahkemesi28472849 – 2853

Mersin Asliye Hukuk Mahkemeleri Dahili Telefonları

MahkemeYazı İşleri MüdürüKalem
1. Asliye Hukuk Mahkemesi27002704
2. Asliye Hukuk Mahkemesi28632867
3. Asliye Hukuk Mahkemesi27892788
4. Asliye Hukuk Mahkemesi27272729
5. Asliye Hukuk Mahkemesi27462747
6. Asliye Hukuk Mahkemesi28662820
7. Asliye Hukuk Mahkemesi27112712
8. Asliye Hukuk Mahkemesi27162717
9. Asliye Hukuk Mahkemesi28622882
10. Asliye Hukuk Mahkemesi25582560
11. Asliye Hukuk Mahkemesi25632564
12. Asliye Hukuk Mahkemesi25722578
13. Asliye Hukuk Mahkemesi27982795
14. Asliye Hukuk Mahkemesi26402644
15. Asliye Hukuk Mahkemesi26332632

Mersin Sulh Hukuk Mahkemeleri Dahili Telefonları

MahkemeYazı İşleri MüdürüKalem
1. Sulh Hukuk Mahkemesi27522754
2. Sulh Hukuk Mahkemesi27642768
3. Sulh Hukuk Mahkemesi27692770
4. Sulh Hukuk Mahkemesi27792780
5. Sulh Hukuk Mahkemesi27302731
6. Sulh Hukuk Mahkemesi20932027
7. Sulh Hukuk Mahkemesi20132041
8. Sulh Hukuk Mahkemesi28142813
9. Sulh Hukuk Mahkemesi28212884
10. Sulh Hukuk Mahkemesi17501910

Mersin Aile Mahkemeleri Dahili Telefonları

MahkemeYazı İşleri MüdürüKalem
1. Aile Mahkemesi25032504
2. Aile Mahkemesi25322501
3. Aile Mahkemesi25122514
4. Aile Mahkemesi25292505
5. Aile Mahkemesi25482550
6. Aile Mahkemesi25792580
7. Aile Mahkemesi25172521
8. Aile Mahkemesi25882589
9. Aile Mahkemesi26002604
10. Aile Mahkemesi26102615-14

Mersin İcra Mahkemeleri Dahili Telefonları

MahkemeYazı İşleri MüdürüKalem
1. İcra Mahkemesi28402842
2. İcra Mahkemesi28402845
3. İcra Mahkemesi28802879
4. İcra Mahkemesi28802876
5. İcra Mahkemesi27982792
6. İcra Mahkemesi28382841

Mersin Tüketici Mahkemeleri Dahili Telefonları

MahkemeYazı İşleri MüdürüKalem
1. Tüketici Mahkemesi26472648
2. Tüketici Mahkemesi27382760
3. Tüketici Mahkemesi28182816 – 2819

Mersin İş Mahkemeleri (Adliye Ek Binası) Dahili Telefonları

İş mahkemeleri Mersin Adalet Sarayı Ek Binası’nda hizmet verir (Camişerif Mahallesi Uray Caddesi No:1 Akdeniz/Mersin, telefon 0324 233 72 88). Aşağıdaki numaralar ek bina dahili numaralarıdır.

MahkemeYazı İşleri MüdürüKalem
1. İş Mahkemesi328330
2. İş Mahkemesi325326
3. İş Mahkemesi323322
4. İş Mahkemesi316317
5. İş Mahkemesi306307
6. İş Mahkemesi306308
7. İş Mahkemesi302304
8. İş Mahkemesi302303
9. İş Mahkemesi316318
10. İş Mahkemesi323324
11. İş Mahkemesi325327
12. İş Mahkemesi328329

Hangi Mahkeme Hangi Davalara Bakar?

Aile mahkemeleri boşanma, velayet ve nafaka gibi aile hukuku uyuşmazlıklarına bakar; bu konudaki hizmetimiz için Mersin boşanma avukatı sayfasını inceleyebilirsiniz. Ceza davaları ağır ceza ve asliye ceza mahkemelerinde görülür; ayrıntılar Mersin ceza avukatı sayfamızdadır. İşçi ve işveren uyuşmazlıkları iş mahkemelerinin, takip ve itiraz işlemleri icra dairelerinin ve icra mahkemelerinin alanındadır: iş hukuku ve icra avukatı.

Sıkça Sorulan Sorular

Mersin Adliyesi dahili telefon numaralarına nereden ulaşılır?

Mahkemelerin yazı işleri ve kalem dahili numaraları Adalet Bakanlığı’nın Mersin Adliyesi sayfasında yayımlanır. Bu sayfada aynı bilgiler birim bazında toplanmıştır.

Mersin aile mahkemelerinin telefonu kaç?

Aile mahkemelerinin yazı işleri ve kalem dahili numaraları yukarıdaki Aile Mahkemeleri tablosundadır. Numaralar dosyanın düştüğü mahkemeye göre değişir.

Mersin iş mahkemeleri adliye binasında mı?

Hayır, iş mahkemeleri adliye ek binasında hizmet verir. Ek bina Camişerif Mahallesi Uray Caddesi No:1 Akdeniz/Mersin adresindedir.

Dahili numara ile dosyanın durumu öğrenilebilir mi?

Dosya bilgisini kural olarak taraf ya da vekili UYAP üzerinden görür. Dahili numaralar mahkeme kalemine ulaşmak içindir.

Bu sayfa Mersin adli kaynaklar bölümümüzün parçasıdır. Aynı bölümde: Mersin Adliyesi adresi ve telefon numarası, Mersin Barosu baro levhası, Mersin Arabuluculuk Bürosu. Ana sayfamızda Mersin avukat hizmetlerimizi ve büromuzu bulabilirsiniz.

Büromuz

Mersin Avukat Arabulucu Ceyhun Güvel, Mersin Adliyesi ile aynı mahalle ve cadde üzerinde, İhsaniye Mahallesi Zeytinlibahçe Caddesi’nde hizmet verir. Adres: İhsaniye Mahallesi, Zeytinlibahçe Caddesi, 4903. Sk. Profit İş Merkezi No:23 Kat:15 No:136-137, 33070 Akdeniz/Mersin. Telefon: 0507 503 07 79. Dosyanızla ilgili görüşme planlamak için iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Çalıştığımız alanlar: boşanma ve aile hukuku, ceza hukuku, iş hukuku, icra ve iflas, arabuluculuk, gayrimenkul, miras, tazminat. Ana sayfamız: Mersin avukat.