İhsaniye mh. 4903 sk. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin

Hakkımda

Avukat Ceyhun Güvel

+905075030779

Palma Hukuk ve Avukatlık Ofisi, 2015 yılında kurulmuş bir hukuk bürosudur. Arabulucu Avukat Ceyhun GÜVEL, bu ofisin üç kurucu ortağından biridir ve Mersin Barosu’na 3527 sicil numarasıyla kayıtlıdır.

Arabulucu Avukat Ceyhun GÜVEL’i kurucusu olduğu Palma Hukuk ve Avukatlık Ofisi, Mersin ilindedir. Ancak Türkiye’de bulunan tüm hukuk büroları gibi Türkiye genelinde ki tüm illere hizmet verebilmektedir. Hukuk büromuz diğer tüm hukuk bürolarında olduğu gibi bireysel müvekkillerin yanı sıra tüzel kişilere de hukuki hizmet sunmaktadır.
Avukatlarımız İngilizce bilmekte ve bu sayede İngilizce hizmetler sunabilmektedirler.

Büromuzda diğer hukuk bürolarında olduğu gibi iş ve işlemlerimizde, Mersin Barosu tarafından tavsiye edilen “Avukatlık Ücret Sözleşmesi” imzalanmaktadır, bu sözleşme her iki tarafı da korumayı amaçlamaktadır.

Ayrıca diğer tüm hukuk bürolarında olduğu gibi BM Havana Avukatlık Kuralları, AB Avukatlık Meslek Kuralları ve 1136 sayılı Avukatlık Kanunu tarafından belirlenen gizlilik ve sır saklama ilkelerine uymaktayız. Müvekkillerimize ait olan bilgi ve belgeleri, mesleki sır kapsamında özenle gizli tutuyoruz ve kesinlikle üçüncü kişilerle veya kurumlarla paylaşmıyoruz.

Bir avukatın uzmanlığını belirtecek şekilde web sitesinde çalışma alanlarını belirtmesi Avukatlık Reklam Yasağına aykırıdır. Bu sebeple çalışma alanlarımızı öğrenmek için bizimle iletişim numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Bu web sitesinde Avukatlık Reklam Yasağına uygun olarak iş elde etmek için, reklam sayılabilecek her türlü teşebbüs ve hareketten kaçınmayı amaç edinerek sınırlı sayıda bilginin paylaşımı ile hazırlanmıştır.

Web sitemizin kuruluş amacı Avukat Reklam Yasağı Yönetmeliği 9.madde uyarınca “Mesleki faaliyetimizi internet üzerinde sürdürmek, müvekkillerimizi bilgilendirmek, mesleki makalelerimizi ve bilimsel çalışmalarımızı yayımlamak amacıyla kurulmuştur. Bu web sitesine link yaratmak yasaktır. Web sitemizde yer alan bilgiler hukuki mütalaa veya tavsiye değildir. Bilgilerin tamamı bilgilendirme amaçlıdır.