İhsaniye mh. 4903 sk. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin

Mersin Bilişim Avukatı

Mersin Bilişim Avukatı olarak sizlere Bilişim hukuku alanında profesyonel hukuki destek veren hukuk büroları bulunmaktadır. Bilişim hukuku, genellikle karmaşık ve hassas bir durum olması nedeniyle, bu alanda uzman bir avukatın desteği büyük önem taşır. Bu noktada, sizlere deneyimli ve bilgili bir Mersin Bilişim Avukatı yardımcı olabilir.

Mersin’de Bilişim davası açmak isteyen kişiler , Mersin Bilişim Avukatı desteğinden yararlanarak haklarını en iyi şekilde savunma ve adil bir sonuç alma şansını artırma fırsatına sahiptir.

Mersin Bilişim Avukatı -ceyhunguvel
Mersin Bilişim Avukatı

Mersin Bilişim Avukatı İletişim Bilgileri

Mersin Bilişim Avukatı :Avukat Ceyhun Güvel
Telefon :+90 507 503 07 79
Adres :İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin
Mail :ceyhunguvel@ceyhunguvel.av.tr

Mersin Bilişim Avukatı internetin giderek yaygınlaşması ile birlikte yeni bir dolandırıcılık kavramı ortaya çıkmıştır. Bilişim suçları olarak nitelendirilen bu tür suçlar günümüzde kişilerin özellikle kart bilgilerini veya kimlik bilgilerini ele geçirmek amacı ile yapılmaktadır. Bir Mersin Bilişim Avukatı ile çalışarak bu tür bir mağduriyette en iyi adımları atabilme imkanına erişebilirsiniz…

Mersin Bilişim Avukatı Ne İş Yapar?

Bilişim sistemlerine izin bir şekilde girme, şantaj, tehdit, müstehcenlik ve dolandırıcılık suçları Mersin Bilişim Avukatı olarak görev alan kişilerin hizmet verdikleri suç türleri arasında yer almaktadır. Mersin bilişim avukatı aynı zamanda içerik kaldırma, sosyal medya hesabı kapattırma ve online itibar yönetiminin korunması gibi hususlarda da önemli hizmetler sunmaktadır.

Online dolandırıcılık sistemleri ile ilgili olarak yeterli bilgi ve birikime sahip olan Mersin Bilişim Avukatı, müvekkili adına online itibarın korunabilmesi amacı ile Sulh Ceza Mahkemesine Dava açabilmektedir. Açılan bu davadan hızlı bir sonuç alınarak belirtilen sitenin veya sosyal medya hesabının hızlı bir şekilde kapattırılması sağlanabilir.

Bilişim Suçlarına Bakan Avukatlar!

Bilişim Suçlarına Bakan Avukatlar Şu Hususlarda Görev Alırlar;

  • Banka veya kredi kartlarının kötüye kullanılması,
  • Bilişim sistemini bozma, engelleme, yok etme ve değiştirme,
  • Bilişim sistemine girme-sızma,
  • Yasak cihaz ve program kullanma suçu olarak tanımlanmaktadır…

Online ortamda işlenebilecek suçlar ile ilgili olarak yeterli bilgi ve birikime sahip olan bilişim suçlarına bakan avukatlar Sulh Ceza Mahkemesine hızlı bir şekilde dava açıp gerekli ortamın kapatılıp online itibarın korunabilmesini amaçlamaktadır.

Bilişim Avukatı Mersin

Oldukça geniş bir alana yayılan bilişim hukuku, internete erişimin giderek artması ile önemi daha fazla anlaşılmıştır. Bu nedenle bir Bilişim Avukatı ile çalışılacak ise avukatın bilişim suçları ile ve bilişim hukuku ile ilgili olarak yeterli bilgi ve birikime sahip olup olmadığı sorgulanmalıdır.

Bilişim Avukatı Mersin de arıyorsanız internet araştırması yapabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz bu tür mağduriyetleri bulacağınız avukatlar sayesinde kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Mersin Bilişim AvukatıMersin Avukat gibi özel uzmanlık alanları belirtmek Reklam Yasağı uyarınca yasak olup avukatların uzmanlık alanları için onlarla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde ilgili departmanımız sizi yanıtlayacaktır.