İhsaniye mh. 4903 sk. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin

Mersin İş Avukatı

Mersin İş Hukuku Avukatı olarak sizlere İş hukuku alanında profesyonel hukuki destek veren bir çok hukuk bürosu bulunmaktadır. İş hukuku, genellikle karmaşık ve hassas bir durum olması nedeniyle, bu alanda uzman bir avukatın desteği büyük önem taşır. Bu noktada, sizlere deneyimli ve bilgili bir Mersin İş ve İşçi Avukatı bulma konusunda önemli bilgiler verebiliriz.

Mersin’de İş Hukuku davası açmak isteyen kişiler , Mersin İş Hukuku Avukatı desteğinden yararlanarak haklarını en iyi şekilde savunma ve adil bir sonuç alma şansını artırma fırsatına sahiptir.

Mersin İş İşçi Avukatı -ceyhunguvel
Mersin İş İşçi Avukatı -ceyhunguvel

Mersin İş Hukuku Avukatı İletişim Bilgileri

Mersin İş Avukatı :Avukat Ceyhun Güvel
Telefon :+90 507 503 07 79
Adres :İhsaniye mah. 4903 sok. Profit İş Merkezi Kat:15 Daire:136-137 Akdeniz/Mersin
Mail :ceyhunguvel@ceyhunguvel.av.tr

Günümüzde işçi ve işveren arasındaki uyuşmazlıklar giderek artmaktadır. Kıdem tazminatından ihbar tazminatına, ücret alacaklarından tazminat alacaklarına varıncaya kadar birçok hususta uyuşmazlıklar meydana gelmektedir. Bu tür sorunların kalıcı bir şekilde çözüme kavuşturulabilmesi için ise Mersin İş Mahkemesi Avukatı ön plana çıkmaktadır…

Mersin İş Mahkemesi Avukatı

Mersin İş Mahkemesi Avukatı ve hukuk büroları, işçinin tazminat ve ücret alacaklarını kanunlar çerçevesinde oldukça iyi bir şekilde hesaplayarak işçi ve işveren nezdinde herhangi bir hak kaybının yaşanmasının önüne geçmektedir.

İş hukuku davaları teknik ve geniş kapsamda ele alınması gerektiğinden dolayı bu alanda uzmanlığını kanıtlamış bir Mersin İş Mahkemesi Avukatı ile çalışılması en mantıklı tercih olacaktır. Avukatlık Büroları, yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile iş hukuku davalarında oldukça başarılı sonuçlar almaktadır.

Mersin İş Hukuku Avukatları

Mersin İş Hukuku Avukatları iş hukuku çerçevesinde şu görevleri üstlenirler;

  • İşçi haklarının korunması,
  • Çalışma koşullarının net olarak belirlenmesi,
  • İşçi ücretlerinin net olarak hesaplanması,
  • İşçi sendikaları ve işveren-isçi ilişkilerinin düzenlenmesi hususlarında Mersin İş Avukatı önemli görevler üstlenmektedirler.

Mersin İş Avukatı bir iş davası açmadan önce sizinle özel bir görüşme yaparlar. Daha sonrasına parametreleri göz önüne alarak özel bir çalışma gerçekleştirip davayı açarlar. Bir iş hukuku avukatı ile görüşme yaparken yaşamış olduğunuz sorunları net bir şekilde aktarmanız yararınıza olacaktır.

İş Hukuku Avukatı Tavsiye

Mersin İş Avukatı tavsiye arayışında iseniz dikkat etmeniz gereken ilk önemli şey size ilk tavsiye edilen avukat ile çalışmamanızdır. İş davası avukatı seçerken avukatın iş hukuku alanında tam yetkinliği bulunup bulunmadığını göz önüne alınız. Daha sonrasında avukatın sizinle olan iletişimi ve davanıza verdiği önemi göz önüne alarak bir tercih yapmanız en sağlıklı adımlar olacaktır.

Mersin İş Mahkemesi Avukatı arıyorsanız ve iş davası süreçleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler edinmek istiyorsanız Mersin İş Avukatı  olarak Google araştırması yapabilir yada herhangi bir avukatın telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz.

İletişim Formu

Aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde ilgili departmanımız sizi yanıtlayacaktır.