Profesyonel ve Deneyimli Mezitli Avukat: Ceyhun Güvel

Anasayfa / Haber & Blog / Profesyonel ve Deneyimli Mezitli Avukat: Ceyhun Güvel

Ceyhun Güvel, profesyonel ve deneyimli bir Mezitli Avukat arayanların ilk tercihi olmaya devam etmektedir. Alanında uzmanlığını kanıtlamış bir ekibi bünyesinde barındıran Güvel, davalarınızdan en etkili sonuçları alabilmeniz için yoğun mesailer harcamaktadır...

 

 

Profesyonel ve Deneyimli Mezitli Avukat

Boşanma hukukundan ceza hukukuna, bilişim hukukundan aile hukukuna varıncaya kadar birçok alanda önemli bir yetkinliğe sahip olan Mezitli Avukat Ceyhun Güvel, bugüne kadar Mezitli ve çevresinde önemli kişilerin davalarını üstlenmiştir. Üstlenmiş olduğu bu davalardan da her daim yüksek başarı oranı ile çıkmayı başaran Ceyhun Güvel, bu sayede tercih edilebilirliğini artırmıştır.

Profesyonel ve deneyimli olmasının yanı sıra aynı zamanda disiplinli bir çalışma prensibine sahip olması sayesinde davalardan etkili sonuçlar alabilen bu önemli Mezitli Avukat ile çalışmak için geç kalmayın. Avukat Mezitli de arıyorsanız tercihiniz mutlaka Ceyhun Güvel Avukatlık Bürosu olmalıdır...

 

 

Mezitli Avukat Ücretleri

Mezitli'de bir avukat arıyorsanız araştırmanız gereken bir başka önemli detay Mezitli Avukat Ücretleri olmaktadır. Davanızın niteliğine ve konusuna göre değişen Mezitli Avukat Ücretleri Mersin Barosunun her yıl belirlemiş olduğu taban ücretler üzerinden hesaplanmaktadır.

Mezitli Avukat Ücretleri avukatın deneyim ve tecrübesine bağlı olarak değişmekle birlikte avukatın Mezitli ve çevresinde sahip olduğu referansları da hizmet ücretini etkilemektedir. Mezitli Avukat Ücretleri ile ilgili olarak kapsamlı bilgiler edinmek için 0507 503 07 79 numaralı telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz...

 

Hangi Suçlar Ağır Ceza Kapsamında Değerlendirilir?

Mezitli avukat seçim süreci içerisinde ağır ceza konusunda yardım alabileceğiniz suç çeşitleri;

  • Bir kişinin kasten ya da taksirli olarak öldürülmesi ağır cezanın yargılama alanı içerisindedir.
  • Remi evrakta sahtecilik yapılması da ağır cezanın suç başlıkları arasındadır.
  • Bu alanda değerlendirilen bir diğer suç da nitelikli dolandırıcılıktır. Zimmete para geçirme ve yağma gibi suçların da ağır ceza kapsamında yargılaması tamamlanır.

Bu suçlar söz konusu olduğu zaman davanın açılmasından tanıkların bulunmasına ve delillerin nitelikli bir biçimde mahkeme heyetine sunulmasına kadar avukatınız gerekli olan desteği verecektir.

 

 

Nitelikli Dolandırıcılık Suçu

Mezitli avukat desteği alınırken nitelikli dolandırıcılıkta mağduriyetin giderilmesi için oldukça hızlı bir biçimde adım atılması ve delillerin toplanması gerekmektedir. Bu suç kapsamında göz önünde bulundurulması gerekenler;

  • Nitelikli dolandırıcılık suçu kapsamında başkalarının zarar görecekleri durumun bile isteye yaratılması ve bu durum üzerinden kar elde edilmesi olarak tanımlanabilir.
  • Nitelikli dolandırıcılık kapsamında resmi kurumların ya da devlet görevlilerinin adlarının unvanlarının veya yetkilerinin sahte olarak kullanılması sıklıkla yaşanan sorunlardandır.
  • Bu suçun tanımının tam manası ile yerine getirilmesi için yapılan işlemlerden haksız olarak kazanç elde edilmesi en temel detaylar arasında görünür.

Avukatınız bu suç birimlerinden kaynaklanan hususlar ile nasıl bir dava biçiminin oluşturulması gerektiğini size daha net şekilde bildirecektir.

 

 

Zaman Aşımı Ne Zaman Devreye Girer?

Mezitli avukat zaman aşımı konusunda da size gerekli olan tüm bilgilendirmeleri anlık olarak yapacaktır. Bu bilgilendirmeler kapsamında kişilerin özellikle suçun işlenmesinin sonrasında 8 yıl içeriğinde yetkili makamlara gerekli olan bilgiyi vermesi istenmektedir. Bu sürenin dolması durumunda işlenen suça dair şikayette bulunma hakkınızı da kaybedeceksiniz. Yalnız yaşanan dolandırıcılığın daha sonrasında fark edilmesi gibi durumlar yaşanırsa bu noktada da suçun fark edildiği tarihin işlenmesinden sonra olduğuna dair gerekli olan itirazlarda bulunma hakkınız da vardır.

 

 

Nitelikli Dolandırıcılık Suçunda Bir Davada hangi Şartlar Aranır?

Bir davanın nitelikli dolandırıcılık olarak nitelendirilmesi için şu hususlara göz atılır;

  • Nitelikli dolandırıcılık suçları kapsamında halkın kutsallarından biri olan din üzerinden kandırma söz konusu dur. Bu noktada davaların büyük bir çoğunluğunun bu unsur aracılığıyla yapılan istismarlar neticesinde ortaya çıktığının da belirtilmesi gerekiyor.
  • Ticari olarak kişilerin yanlış yönlendirilmesi ve bu yanlış yönlendirme aracılığı ile de kazanım elde edilmesi de nitelikli dolandırıcılığın temel şartları arasındadır.
  • Bir kandırmanın sağlanması için kamu kurum ve kuruluşlarının adeta bir maşa olarak ve bir paravan olarak kullanılması da oldukça vahim cezai müeyyideler ile sonuçlanabilir. Örneğin son senelerde sıklıkla rastlanan kendini polis olarak tanıtarak kişilerin belirli bir lokasyona para bırakmasını isteyen kişilerin işledikleri suç da bu minvalde incelenir.

Davanın açılma süreci delillerin toplanması ve bu yaşanan sürecin nitelikli dolandırıcılık kapsamında değerlendirilip değerlendirilmeyeceği direkt olarak avukatınızın yönlendirilmesi ile açıklığa kavuşacaktır.

 

 

Algılama Yeteneği Düşük Olan Kişilerin İstismar Edilmesi

 

Mezitli avukat başvuruları arasında nitelikli dolandırıcılığın müeyyidelerini artıran hususlar da vurgulanıyor. Bir kişinin nitelikli dolandırıcılığa tabi tutulması kadar onun akıl sağlığının zayıflığından faydalanılması da ayrı bir suç boyutu oluşturmaktadır. Sadece akıl sağlığının tıbben bozuk olması değil aynı zamanda yaşlılık nedeni ile zihin yeteneklerinin tam manası ile işlememesi de bu kapsamda değerlendirilmektedir. Kişilerin bulundukları bu müşkül ve dezavantajlı durumdan yararlanılması da sıklıkla meydana gelen hususlar arasındadır. Uygun bir dava açma süreci ile hakların korunması mümkündür.

 

Avukat Mezitli de Arıyorsanız Tercihiniz Ceyhun Güvel!

 

Bugüne dek Mezitli ve çevresinde önemli kişi ve kurumların davalarını üstlenmeyi başarmış olan Ceyhun Güvel, Avukat Mezitli de ve Mersin Avukat arayanların ilk tercihi olmaya devam etmektedir. Üstlenmiş olduğu davalardan her zaman alnının akı ile çıkması tercih edilebilirliğini artırmıştır.

 

Ceyhun Güvel Avukatlık Bürosu çalışanları profesyonel ve deneyimli olmaları ile diğer Mezitli Avukatlık Bürolarından ayrışmayı başarmaktadır. Dava süreçlerinizde hak etmiş olduğunuz sonuçları elde etmek için bu deneyimli ekibi tercih edebilirsiniz.

 

Mezitli Avukat Ceyhun Güvel ve ekibi ile iletişime geçmek ve size özel Mezitli Avukat Ücretleri almak için 0507 503 07 79 numaralı telefonu arayabilirsiniz...

 

 

Av. Ceyhun GÜVEL 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Kayseri Web Tasarımı - Seo