Mersin Boşanma Avukatı Ücretleri 2020

Anasayfa / Haber & Blog / Mersin Boşanma Avukatı Ücretleri 2020

 

Mersin Boşanma Avukatı Ücretleri 2020 yılı için belirlenmiştir. Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen bu taban fiyatların altında avukatların hizmet vermesi kesinlikle yasaktır. Mersin Boşanma Avukatı Ücretleri 2020 yılı için anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davaları olarak iki şekilde belirlenmiştir...

 

 

Mersin Boşanma Avukatı Ücretleri 2020

Aile mahkemelerinde görülen boşanma davaları iki şekilde gerçekleşmektedir. Anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davası olarak ayrılan bu tür davaların ücretlerinde de farklılıklar görülmektedir. Her yıl olduğu Mersin Boşanma Avukatı Ücretleri 2020 yılı için belirlenmiştir.

Mersin Boşanma Avukatı Ücretleri 2020 için taban 3400 TL olarak belirlenmiştir. Bu tutar genellikle anlaşmalı olan ve oldukça kısa olan davalar için geçerlidir. Sürecin oldukça çetrefilli olması ve uzun sürmesi halinde hizmet veren Avukatlar bu taban fiyatın üzerinde hizmet sunabilmektedirler.

 

 

Anlaşmalı Boşanma Ücreti 2020

Anlaşmalı Boşanma Ücreti 2020 yılı için Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenmiştir. Bu ücret en alt seviyeden hizmet verilmesini kapsamaktadır. Yani boşanma davalarını üstlenen bir avukat kesinlikle bu tutarın altına inememektedir.

Anlaşmalı boşanma süreci çekişmeli boşanma davalarına göre oldukça kolay olduğu için savunmaların yazılı bir şekilde alınması ile de dava sonuçlanabilmektedir. Anlaşmalı boşanma ücreti 2020 yılı için bu nedenle çekişmeli boşanma davalarından daha ucuzdur.

 

 

Çekişmeli Boşanma Ücreti 2020

Aile için geçimsizlik, sadece bir tarafın boşanmak istemesi veya 1 seneden az olan evlilikler için çekişmeli boşanma davaları söz konusu olabilmektedir. Çekişmeli boşanma davaları anlaşmalı boşanma davalarına nazaran zorlu ve uzun bir süreye yayılması nedeni ile daha pahalıdır.

Türkiye Barolar Birliği Çekişmeli Boşanma Ücreti 2020 tablosunu resmî sitesinden yayınlamıştır. Baronun resmi internet sitesine girerek 2020 yılı için en güncel taban fiyatları görebilirsiniz. Boşanma avukatları davanın niteliğine göre taban fiyatın üzerinde bir fiyatlama yapabilmektedirler.

Profesyonel, deneyimli ve oldukça iyi bir ekibe sahip olan bir boşanma avukatı ile çalışıp davanızdan istediğiniz sonuçları almak, boşanma dava süreçleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler edinmek ve davanızın niteliğine göre boşanma ücreti hakkında bilgi almak için Mersin Avukat sitemizi ya da 0507 503 07 79 numaralı telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz...

 

Av. Ceyhun GÜVEL 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Kayseri Web Tasarımı - Seo