Avukat Telefon Numarası Bulma Yolları Nelerdir?

Anasayfa / Haber & Blog / Avukat Telefon Numarası Bulma Yolları Nelerdir?

Ceyhun Güvel Avukatlık Bürosu olarak sizlere Avukat Telefon Numarası Bulma yöntemleri ile ilgili olarak bilgi vermek istiyoruz. Burada yer alan yöntemleri uygulayarak istediğiniz avukatın telefon numarasına rahatlıkla ulaşabilirsiniz...

 

 

Avukat Telefon Numarası Bulma İçin 4 Yol!

  • Adalet Sarayını Arayın!

 

Avukat Telefon Numarası Bulma için en kestirme yol avukatın bağlı bulunduğu adalet sarayının aranmasıdır. Mesela Mersin'de faaliyet gösteren bir avukatın telefon numarasını bulmak için Mersin Adalet Sarayı aranır ve oradan da Mersin Barosuna bağlanılarak belirtiğiniz isimdeki avukatın telefon numarası sizlere iletilir.

 

  • E-devlette Sorgulama Yapın!

 

Avukat telefon numarası bulma için ikinci önemli yolda e-devlet üzerinden uyap uygulamasına giriş yapıp hakkınızda açılan davaya bakmanızdır. Burada hakkınızda açılan davanın yanı sıra davanızı üstlenen avukatın ismine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dava bilgilerinde kimi zaman avukatın numarası da belirtilmektedir. Numara belirtilmeyen durumlarda faaliyet gösterdiği ildeki baroyu arayarak aktif olarak kullanmış olduğu telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

 

  • Faaliyet Gösterilen İlin Barosunu Resmî Sitesine Giriş Yapın!

 

Avukat numaraları bulunmak isteniyorsa avukatın faaliyette bulunmuş olduğu ildeki baronun resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. Mesela Mersin sınırları içerisinde avukatlık hizmetleri sunan bir avukatın telefon numarasına ''Mersin Barosu Avukat Sorgulama'' sekmesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 

  • Arama Motorlarında Arayın!

 

Artık her avukatın kendisine özel bir resmî web sitesi bulunmaktadır. Avukatlar bu siteler aracılığı ile hangi alanlarda uzmanlıkları olduğunu belirtirken aynı zamanda güncel bir şekilde kullanmış oldukları telefon numaralarını da sitenin iletişim bölümü kısmına koymaktadırlar. Google, yandex veya yahoo gibi arama motorlarına avukatın ismini ve soy ismini yazmanız halinde istediğiniz avukatın telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

 

 

Ceyhun Güvel Avukatlık Bürosu

İktisat ve hukuk alanlarında üst düzey eğitimler almış olan Ceyhun Güvel, boşanma hukukundan iş hukukuna, ceza hukukundan bilişim hukukuna varıncaya kadar birçok alanda müvekkillerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Profesyonel, disiplinli ve aynı zamanda tecrübeli bir avukat ile çalışmak istiyorsanız tercihinizi Ceyhun Güvel'den yana kullanabilirsiniz.

Mersin Avukat Ceyhun Güvel Avukatlık Bürosundan davanız ile ilgili olarak destek talep etmek istiyorsanız 0507 503 07 79 numaralı telefonu 7 gün 24 saat arayabilirsiniz...

 

 

Av. Ceyhun GÜVEL 2020 - Tüm Hakları Saklıdır. Kayseri Web Tasarımı - Seo